W czym się specjalizujemy?

SINRE W czym się specjalizujemy?

W swojej pracy zawodowej wykonuję bardzo różne wyceny nieruchomości i praw, a także sporządzam ekspertyzy o tematyce związanej z rynkiem nieruchomości. Lista ciekawych i nietypowych spraw z jakimi miałam do czynienia zdecydowanie zasługuje na osobny wpis. Ale są tematy w których się specjalizuję i z którymi lubię pracować najbardziej.

Wycena nieruchomości komercyjnych

Z racji ekonomicznego wykształcenia są to przede wszystkim wyceny nieruchomości komercyjnych: biurowych, handlowych, i magazynowych. Szczególnie bliskie są mi obiekty handlowe, z racji tego, że z handlem mam styczność od dziecka, a na ścieżce kariery zawodowej miałam epizod pracy związanej z komercjalizacją centrów handlowych i negocjacjami umów najmu.

Wycena gruntów inwestycyjnych

Bardzo lubię również wyceny gruntów inwestycyjnych. Pomimo lat pracy, nadal fascynuje mnie jak dysproporcja w możliwej do zrealizowania PUM może różnicować wartość teoretycznie bardzo podobnych nieruchomości. Z racji tego, że sama inwestuję w nieruchomości, patrzenie na nieruchomość z punktu widzenia typowego kupującego nie jest dla mnie tylko teorią.

Wycena obiektów hotelowych

Crème de la crème stanowią dla mnie wyceny hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych i obiektów sportowych. Z uwagi na to, że podróże połączone z aktywnością fizyczną to coś na co przeznaczam dużą ilość wolnego czasu, rynek turystyczny jest dla mnie szczególnie ciekawy.

Na zdjęciu nieruchomość uzdrowiskowa w górach, którą niedawno miałam przyjemność wyceniać.

Wycena nieruchomości uzdrowiskowej w górach

Ostatnie artykuły